Floating

Floating

Co to jest kapsula floatingowa?


Kapsuła floatingowa, nazywana czasem odpływową, to jeden z największych wynalazków ludzkości, umożliwiających naturalną odnowę ciała i umysłu. To dźwiękoszczelna kapsuła o kosmicznym kształcie, wypełniona bardzo słoną wodą o komfortowej temperaturze zbliżonej do temperatury ciała człowieka.

Podczas seansu unosisz się na wodzie, jak w Morzu Martwym. Woda ma tylko 30 cm głębokości, dla większego komfortu, możesz użyć wygodnego podgłówka. Zawiera leczniczy roztwór soli EPSOM, zapewniający optymalną wyporność i mający korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nie docierają do Ciebie absolutnie żadne bodźce zewnętrzne, co umożliwia stan najgłębszego relaksu. Znikają dźwięki, obrazy, dotyk, siła grawitacji… Czujesz się, jakbyś lewitował w powietrzu, a to Twoje ciało po prostu dryfuje na powierzchni słonej wody. Po przebudzeniu odczuwasz nieziemski spokój, bo stres, ból, zmęczenie odeszły z Twojego ciała.
Woda w kapsule floatingowej zawiera sól EPSOM – obecne w niej magnez i siarka gwarantują zachowanie zdrowia i urody. Podczas seansu możesz bez przeszkód zasnąć – godzina snu podczas floatingu to wypoczynek porównywalny z 4 godzinami snu w nocy! Jeśli uprawiasz sport, Twoje ciało błyskawicznie się zregeneruje, bo zostaną z niego usunięte toksyny i kwas mlekowy, a zastrzyk endorfin złagodzi ból i przyśpieszy odnowę biologiczną.

Zarezerwuj zabieg

Sprawdź co u nas!

Skontaktuj się!